6b ir 7d klasių mokiniai dalyvavo edukacijose Marijampolės mieste ir Liudvinave

Liudvi1
Liudvi2
Liudvi3
Liudvi4
Liudvi5

  Gruodžio pabaigoje 6b ir 7d klasių mokiniai dalyvavo edukacijose Marijampolės mieste ir Liudvinave. Pirmoji edukacija „Miesto gatvių labirintai“ buvo labai aktyvi. Jos metu mokiniai, pasidalinę į grupes, susipažinę su miesto žemėlapiu, remdamiesi kitais informaciniais šaltiniais, turėjo surasti pastatus, tapytus įvairių gatvės meno meistrų, ir atlikti jiems paskirtas užduotis. Mokiniai susipažino su Marijampolės kultūros objektais ir gerai pasportavo.

  Antroji edukacija „Kūčiukai ir aguonpienis“ vyko Liudvinave Jakštų sodyboje.  Edukacinio užsiėmimo metu moksleiviai susipažino su Kalėdinio laikotarpio tradicijomis ir papročiais- su Šv. Kūčių pagrindiniais valgiais ir tos dienos atliekamais namų ūkio darbais,  su Kalėdinės eglutės atsiradimo namuose ir puošimo istorija. Vėliau buvo kepami kūčiukai-prieskučiai. Aguonų grūdeliai buvo trinami ir sukami iki baltumo, kol buvo pagamintas aguonpienis.  Mokiniai žaidė kalėdinius žaidimus, mokėsi burti.

   Edukacija sukūrė kalėdinę nuotaiką kiekvieno vaiko širdelėje, o bendras susėdimas prie stalo priminė apie artėjančias gražiausias metų šventes.

                                                                             Klasių auklėtojos:  Zita Dobilaitienė ir Sigita Staškevičienė