7b klasės edukacinė išvyka į Marijampolę

1
2
3
4
5
6
7
8

Ketvirtadienio popietę mes, 7b klasės mokiniai,  su gera nuotaika išvykome į Lietuvos pietvakarius, Suvalkijos sostinę - Marijampolę. Dalyvavome orientaciniame žaidime ,,Miesto gatvių labirintai“. Gatvėse ieškojome meno kūrinių, kuriais pasipuošusi Marijampolė, paglostėme miesto simbolį - katiną.

Lydimi saulės ir noro geriau pažinti gimtą kraštą, ieškojome kuo daugiau objektų, papuoštų meno kūriniais, grožėjomės jais. Kaip originalu, kokia žavi Marijampolė - meno kūriniai tiesiog gatvėse, bet ne uždarose galerijose. Buvo labai smagu: ieškojome jų, suradome, fotografavomės. Buvome susiskirstę į komandas, skubėjome, lenktyniavome. O nugalėjo - draugystė. Buvome apdovanoti saldžiais prizais, nes, Marijampolėje yra cukraus fabrikas, įkurtas dar 1931 metais.

Lankėmės Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus memorialiniame muziejuje. Pakartojome, bei sužinojome daug naujų faktų apie Prezidentą Kazį Grinių, jo gyvenimą, veiklą. Dalyvavome viktorinoje, ekspozicijose ieškojome atsakymų į pateiktus anketų klausimus. Visada malonu pajusti, prisiglausti mintimis, širdimis prie  neeilinės asmenybės. Grįždami sustojome Mondžgirėje prie Selemos Būdos, pagarbiai aplankėme, Prezidento Kazio Griniaus amžinąją vietą, prie paminklo padėjome pagarbos ir atminties simbolį - žvakelę. Ech... kokia buvo graži, šviesi, prasminga diena.

                                                                                7b klasės mokiniai