Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Trečiadienis, 10 Sausio 2018 20:43

Mūsų mokyklos projektas „ Žvaigždė Kalėdų danguje sužibo...“ paskelbtas nugalėtoju

Šiandien  Kauno miesto Savivaldybės Didžiojoje salėje vyko mokyklos aplinkos puošimo ir Kalėdinių kompozicijų konkurso „Sveika,gyva, Kalėdų viešnia “ laureatų apdovanojimai. Mūsų mokyklos projektas „ Žvaigždė Kalėdų danguje sužibo...“ paskelbtas nugalėtoju. Dėkojame visai darbo grupei.

Diplomais ir dovanomis apdovanotos kompozicijos: „Pupų vėrinys“ 8a klasės mergaičių kolektyvinis darbas (R.Juknevičiūtė), „Paukščių giesmė" 8b klasės Viktorijos Juozėnaitės, Emos Tarcijonaitės, Neimantės Šartutės, Meidos Samuolytės (R. Jazerskienė)

Padėkomis apdovanotos: „Retro stiliaus staltiesė" 8a, 7d klasių mergaičių tekstilinė kompozicija (R. Juknevičiūtė),  „Kalėdų eglutė“ 7c klasės Kamilės Bukaitytės,  Urtės Jankauskaitės   (R. Jazerskienė)„Kalėdų pražydusi eglutė“ 7c klasės Paulinos Sadauskaitės, Rugilės Vitkauskaitės (R. Jazerskienė),„Elniai ir eglės“ 6d klasės mergaičių tekstilinė kompozicija (R. Juknevičiūtė), „Lietuviškos Kalėdos“2a klasės mokinių ir mokytojos V. Ivanovienės kolektyvinis darbas „Pirmoji knyga“1a klasės mokinių ir mokytojos N. Stašiauskienės kolektyvinis darbas „Su Kalėdom iš miško!“ 2d klasės Andriaus Davidonio (J. Kalnietienė)

Parengė dailės ir technologijų mokytoja Rasa Jazerskienė

Fotografijų autorė dailės ir technologijų mokytoja Ramunė Juknevičiūtė

Atnaujinta Ketvirtadienis, 11 Sausio 2018 05:22