Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Pirmadienis, 01 Spalio 2018 08:57

I ir II vietos tarptautiniame iššūkyje, skirtame Europos kalbų dienai paminėti

Progimnazijos 6b, 8b, 7 f klasių moksleiviai, anglų kalbos mokytojos Daiva Borovkovė ir Asta Kuginienė dalyvavo kūrybiniame iššūkyje. Mokiniams reikėjo sudainuoti dainą  pasirinkta užsienio kalba, sukurti vaizdo klipą ir jį nufilmuoti. Šios iniciatyvos tikslas – didinti užsienio šalių kalbų mokėjimo prestižą, užsienio kalbų mokymosi motyvaciją, informuoti apie didelę kalbų įvairovę, skatinti kultūrų ir kalbų pažinimą, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje – 2018 metai  Europos komisijos paskelbti Europos šalių kultūrinio paveldo metais.

23 mūsų progimnazijos mokiniai, dalyvavę šioje iniciatyvoje apdovanoti I vietos diplomu, ir 2 mokiniai II vietos diplomu.

800 milijonų europiečių iš 47 Europos Tarybos valstybių narių yra skatinami išmokti daugiau kalbų būdami bet kokio amžiaus, mokydamiesi mokykloje arba ne. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje.

Europos Tarybos, įsikūrusios Strasbūre, iniciatyva, Europos kalbų diena švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną.

Edita Rabizaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atnaujinta Pirmadienis, 01 Spalio 2018 09:48