Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Antradienis, 12 rugsėjo 2017 19:13

Anglų kalbos pamokose keturkojis mokytojas

Kaip žinome   šuo yra tas vienintelis gyvūnas pasaulyje, kuris  myli žmogų labiau nei pats save. Esame įpratę matyti šunis – sargus, vedlius, policininkus, terapeutus. Paskutiniu metu šunys moko skaityti. O ar teko kada nors susidurti su šunimi anglų kalbos mokytoju?

Anglų kalbos pamokos su šunimi išsiskiria mokymusi judant. Daugelis tokią pamoką įsivaizduoja, kaip žaidimą su gyvūnu, šunelio glostymą. Manoma, kad tai ne pamoka, o pramoga. Ši nuomonė yra klaidinga. Tokio pobūdžio mokomieji užsiėmimai išsiskiria dideliu intensyvumu. Visas 45 minutes vaikai kalba, naudodami jau turimas žinias, bendrauja, vaikšto, bėgioja kartu su šunimi, tuo pačiu metu mokosi naujų žodžių, čia pat juos pritaiko imituotoje kalbinėje aplinkoje.

Tokios pamokos planuojamos iš anksto,  atsižvelgiama į konkrečios mokinių grupės psichologinį portretą, mokymosi uždavinius, šunims būdingą elgseną.

Mokinių tėvai išgirdę apie šunį pamokoje nustemba ir instinktyviai pagalvoja, kad mokytojas į pamokas ketina atsivesti savo augintinį. Iš tiesų tokio šunelio parinkimas, dresūra, kasmetinis sertifikavimas yra kruopštus ir atsakomybės reikalaujantis darbas. Taigi, vaikų pamokose dalyvauja sertifikuotas, tokiam darbui paruoštas šuo. Užsiėmime yra mažiau nei 10 mokinių, šunelis po 45 minučių  darbo pamokoje vieną valandą ilsisi ir tik tada gali tęsti darbą su vaikais.

Tokios pamokos tai geros nuotaikos ir malonaus bendravimo užtaisas su  praktiniu anglų kalbos gebėjimų panaudojimo iššūkiu.

Edita Rabizaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Atnaujinta Antradienis, 12 rugsėjo 2017 19:51

Medija