Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Pirmadienis, 11 Birželio 2018 14:49

RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR JAUNIMO DAILĖS MINIATIŪRŲ KONKURSO ,,PO VYČIO ŽENKLU“, SKIRTO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO 100 – OSIOMS METINĖMS, LAUREATĖ

Šiais metais jaunieji kūrėjai savo kūryba įprasmino mūsų valstybės šimtmetį ir suteikė galimybę menine kalba perteikti jauno žmogaus santykį su Tėvyne ir su tuo, ką turime šiandien- Nepriklausomybe, Namais, šeima, ir Laisve kurti ir būti laimingiems. Konkurse dalyvavo 320 darbų iš 45 respublikos ugdymo įstaigų. Dalyvių amžius nuo 7 iki 19 metų.  Jaunųjų kūrėjų darbai kiekvienoje amžiaus grupėje buvo įvertinti už meniškumą, temos atskleidimą, meninės raiškos priemonių įvaldymą. Jauniausioje amžiaus grupėje, nuo 7 iki 10 metų, mūsų mokyklos 1a klasės mokinės Gustės Petraitytės darbas buvo nominuotas už tautinio identiteto perteikimą. (Gustę paruošė dailės būrelio mokytoja Ramunė Juknevičiūtė). Dar keturiolika mūsų mokyklos 1-8 klasių mokinių apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą konkurse.

Dailės mokytoja Ramunė Juknevičiūtė