Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Pirmadienis, 11 Birželio 2018 20:19

5B klasės mokiniai „pasimatavo“ policijos pareigūno profesiją

Birželio 11d. Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje vyko Karjeros ugdymo diena. 5 b klasės mokiniai nusprendė „pasimatuoti“ policijos pareigūno profesiją.

Papasakoti apie savo profesiją į progimnaziją atvyko 5B klasės mokinio mama Laimutė Čaplikienė (Lietuvos policijos mokyklos mokymo organizavimų skyriaus viršininkė) bei jos kolega Saulius Džiaugys (Lietuvos policijos mokyklos, profesinių įgūdžių valdybos, instruktorių grupės vyresnysis specialistas).

5 b klasės mokiniai turėjo puikią galimybę tiesiogiai pabendrauti su policijos pareigūnais, daugiau sužinoti apie policijos pareigūno uniformą. Susipažinome su Lietuvos policijos mokyklos pareigūnų dienotvarke, išsiaiškinome kokia kiekvieno policijos pareigūno pareiga -  saugoti, ginti, padėti.

Taip pat mokiniai smalsiai apžiūrinėjo  pareigūnų pristatytą ginkluotę, džiaugėsi galimybe ją paliesti, pasimatuoti apsaugines liemenes, racijas, antrankius ir kt. Vaikai entuziastingai dalyvavo viktorinoje apie policijos pareigūno profesiją, teisingai atsakiusiems į klausimus, svečiai dosniai dalijo prizus.

Ačiū svečiams už naudingą užsiėmimą!

5 b klasės auklėtoja Daiva Borovkovė

Atnaujinta Pirmadienis, 11 Birželio 2018 20:24