II vieta saugesnio interneto diena 2020 // CYBERteens renginyje

cyber

2020-02-11 d. pajungę kūrybinę vaizduotę, sproginėjančią motyvaciją, šokome į kibernetinį pasaulį Ž A L G I R I O A R E N O J E! Projekto S A U G E S N I S I N T E R N E T A S iniciatoriai, bendradarbiaudami su socialinių inovatorių bendruomene Change MakersON, S A U G E S N I O I N T E R N E T O D I E N Ą Lietuvoje paminėjo kitaip! Net 20 komandų buvo pakviestos priimti vieną iš 6 iššūkių ir kartu su ekspertais užkurti tikrą saugaus interneto idėjų generatorių renginyje Saugesnio interneto diena 2020 // CYBERteens!
20 atrinktų komandų iš skirtingų mokyklų pasidalino 6 skirtingus iššūkius ir tarsi tikri detektyvai narpliojo tamsiausias nesaugaus interneto problemas. Viso renginio metu kiekviena komanda aktyviai siekė savo tikslo: mokėsi iš tikrų nesėkmės istorijų, dalyvavo socialiniame detektyve, o išmokę kūrybinio dizaino – taikė žinias savo idėjos kūrime. Net 3 valandas renginio dalyviai pasinerė į kūrybines dirbtuves: su daugiau nei 30 ekspertų pagalba jie pasirinktinai kurė neįtikėtinų inovacijų koncepcijas nuo internetinių programėlių iki edukacinių pabėgimo kambarių.
Mūsų progimnaziją atstovavo 7d klasės mokinės: Žaneta Mickutė, Ugnė Miliauskaitė, Gabija Važgėlaitė ir Milda Černiūtė, IT mokytoja Vaida Valiuvienė ir užėmė II vietą.