LAISVĖS ŽENKLAI APLINK MUS

nepr1
nepr2

 

Vyko  Tarptautinio 5–12 klasių mokinių literatūrinių miniatiūrų, piešinių ir tautodailės  dirbinių konkurso „LAISVĖS ŽENKLAI APLINK MUS“ baigiamasis renginys. Konkursas buvo inicijuotas  Kauno pedagogų kvalifikacijos centro ir Kauno Kovo 11-osios gimnazijos. Renginio rėmėjas-seimo narys K.Starkevičius. Renginio rėmėjai ir partneriai – Vytauto Didžiojo karo muziejus, Birutiečių draugijos Kauno skyrius,  Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Kauno apskrities skyrius. 
 Dalyvavo mokiniai iš Londono, Briuselio, Naujosios Zelandijos , Lenkijos ir iš Lietuvos mokyklų. Buvo pateikta 300 darbų. Konkurso tikslas- ieškoti ir atpažinti laisvės ženklus ir simbolius artimiausioje aplinkoje. Mūsų mokyklos mokinė 8a klasės mokinė Eva Dovidonytė (mokyt.R.Kanaukienė)  miniatiūrų konkurse 7-8 kl. grupėje laimėjo 1 vietą.

  Piešinių konkurso prizininke tapo 6c klasės mokinė Rasa Petrauskaitė, už darbą “Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas” pelnė antrąją vietą 5-6 klasių grupėje.

Tautodailės dirbinių dirbinių konkurse 7-8 klasių grupėje prizininke tapo 7a klasės mokinė Rugilė Morkovičeva. Mokinė apdovanota už darbą “Laisvės ženklai” trečiąja vieta (mokyt. R. Juknevičiūtė).

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rita Kanaukienė