Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Penktadienis, 04 Gegužė 2018 13:29

Pažintis su profesijomis Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centre

   Mes dar tik pradinių klasių mokiniai, bet jau turime svajonių ir vis dažniau pagalvojame apie tai, ką veiksime, kai būsime suaugę, kokį kelią pasirinksime - kokį darbą dirbsime. Kiekvieną dieną smalsiai žiūrime į  tėvelius, kurie keliauja į darbą. Atsisveikiname,  ir sparčiai nužingsniuojame į mokyklą ,,krimsti“ įvairiausių mokslų, kad vėliau, kai užaugsime, galėtume išpildyti svajones.  Dažnai apie tai pasikalbame su  bendraamžiais, tėveliais, mokytoja. Klasėje, susibūrus su draugais į grupeles, net žaidžiame įvairias profesijas. 

  Džiaugiamės, kai tėveliai pakviečia susipažinti su jų darbais. Ir štai, vieną popietę, buvome Gustės mamytės pakviesti į Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centrą susipažinti net su aštuoniomis profesijomis.

  Gerai supratome ir įsiminėme floristikos profesiją, nes teko patiems pasigaminti puokštę ,,Paukštelis“, ,,Sraigę“ ir kaspinėlį dovanoms puošti. O ,,tapus“ siuvėjais -  žmogaus siluetui sukūrėme madingus rūbus.                              

  Pasirodė įdomi, bet kartu ir sunki  statybininko profesija. Tik pabandžius supratome, kiek kantrybės, kruopštumo ir atidumo reikalauja  tinkuotojų- dažytojų, suvirintojų, plytelių klojėjų profesijos.

  Dėkojame mamytei už pakvietimą apsilankyti darbovietėje ir laukiame kitų tėvelių pasiūlymų susipažinti  su jų darbu. Tikime, kad tik realiai matydami, girdėdami iš tėvelių lūpų apie jų darbą, ateityje mums bus lengviau rinktis norimą profesiją - įgyvendinti svajonę.

1b, 3a klasių mokiniai, mokytojos Rita ir Birutė