Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48
Penktadienis, 15 Birželio 2018 07:58

Aštuoneri metai, prabėgę kaip viena akimirka...

Pasveikinti klasėse septintokų bei auklėtojoms pravedus Paskutiniąją pamoką saulėtą birželio 13-osios popietę aštuntųjų klasių mokiniai rinkosi į progimnazijos Didžiąją salę, norėdami atsisveikinti su mokykla. Šventės metu jiems skambėjo poezija, muzika, direktoriaus bei pedagogų linkėjimai...Geriausi ir stropiausi buvo apdovanoti Padėkos raštais.

Tikimės, kad šią dieną ne vienas moksleivis savo širdyje išsinešė šventę. Linkime mūsų moksleiviams sėkmės mokantis gimnazijose ir tikime, kad žmogiškumo sėkla, sudygusi mūsų mokykloje, augs ir klestės tolimesniame mūsų mokinių gyvenimo kelyje. Visų mokytojų kolektyvo vardu nuoširdžiai sveikinu mūsų aštuntokus ir linkiu sėkmės.

Aštuntokų auklėtojų vardu mokytoja R. Kanaukienė

Atnaujinta Penktadienis, 15 Birželio 2018 10:22
Daugiau šioje kategorijoje: « Diena skirta knygoms Mokyklinė apranga »