Rugsėjo 1-osios šventė

Šventė

Informacija apie šventės organizavimą:

1-ųjų klasių mokiniams ir tėveliams

     Pirmųjų klasių mokinius artimieji į klases turėtų palydėti ir 9.15 val. ir patikėti klasės mokytojoms:

1A klasė - 125 kabinetas, mokytoja Rita Aleksandravičienė;

1B klasė - 301 kabinetas, mokytoja Onutė Asevičienė;

1C klasė- 327 kabinetas, mokytoja Jūratė Skerstonienė;

1D klasė- 106 kabinetas, mokytoja Rūta Cylikienė;

1E klasė- 202 kabinetas, mokytoja Rima Papievienė.

Po to Rugsėjo 1-osios šventės pradžios tėvelius kviečiame laukti aikštėje prieš pagrindinį įėjimą į mokyklą. Į aikštę pirmokėlius 9.30 val. atves vyriausieji progimnazijos mokiniai - aštuntokai ir klasių mokytojos. Po šventinio pasveikinimo, klasių mokytojos pirmokėlius vesis į klases pirmajai pamokai (apgailestaujame, kad dėl visų progimnazijos bendruomenės narių saugumo, neturime galimybės pakviesti tėvelių į klases drauge su mokinukais), o tėveliai palauks savo pirmokėlių prie progimnazijos. Reikiamą informaciją klasių mokytojos perduos el. paštu ir, palydėję savo klasių vaikučius prie progimnazijos pagrindinio įėjimo, perduodami laukiantiems artimiesiems.

5-ųjų klasių mokiniams ir tėveliams

Rugsėjo 1-osios šventė prasidės  9.30 val. aikštėje prie pagrindinio įėjimo į progimnaziją (klasės stovėjimo vieta bus pažymėta ir klasių auklėtojos turės informacines lenteles su klasės užrašu). Po šventinio pasveikinimo, penktokai drauge su klasių auklėtojomis (be tėvelių) eis į kabinetus pirmajai naujų mokslo metų pamokai. Po pamokos mokiniai, lydimi auklėtojų, išeis per vidinio mokyklos kiemelio išėjimą.

2-ųjų, 3-ųjų, 4-ųjų, 6-ųjų, 7-ųjų klasių mokiniai 10.30 val. rinksis progimnazijos krepšinio aikštelėje prie stadiono. Klasių mokytojos pirmajai šventinei pamokai mokinius vesis į savo klases (be tėvelių). Pasibaigus pamokai, klasių mokytojos mokinius palydės per pagrindinį progimnazijos išėjimą.

8-ųjų klasių mokiniams

9.00 val. mokiniai, pasipuošę mokykline uniforma, renkasi savo klasių auklėtojų kabinetuose ir (pagal suteiktą informaciją) palydi pirmokėlius į šventę. Po šventinio pasveikinimo prie mokyklos pagrindinio įėjimo, aštuntokai su klasių auklėtojomis grįžta į savo klases pirmajai pamokai.