Sudie, Pradine...!

pedi1
pedi2

Birželio 15 d. 2a klasės mokiniai į mokyklą atėjo ne tik pasipuošę mokykline uniforma, bet labai susikaupę ir rimti. Mat jie, paslapčia, į šventę ,,Sudie, Pradine...!“ paskutinįkart kviečia draugus – 4b klasę.

Šiemet antrokų draugai jau ,,mažieji abiturientai“ - jie ketvirtokai, baigia pradinę mokyklą. Nejučia prabėgo dveji bendravimo su ,,krikštatėviais“ metai. Jie, tada dar būdami trečiokai, pirmokus, skatino tvirtai žengti pirmuosius žingsnius mokykloje, mokė elgesio taisyklių pertraukų metu, džiaugėsi sėkmėmis ir ne vieną kartą patarė, drąsino, gyrė, linksmino ir net nuramino, guodė ar priglaudė, kai buvo neramu ir liūdna.

Tad teko pareiga ir atsakomybė, pakilusiems skrydžiui draugus, išlydėti. Nesinori atsisveikinti, nesinori taip lengvai išleisti kelionėn. Tad pirmiausiai antrokai nusprendė, kad, atlikdami užduotis, ,,krikštatėviai“ turi dar kartą įrodyti, kokie jie gudrūs – būsimi penktokai. Džiugu – užduotys sėkmingai įveiktos!

Eilės, daina, gražūs žodžiai, linkėjimai bei, vaikų rankomis gamintos dovanėlės, suvirpino mažųjų abiturientų širdeles. Paduota šilta draugo ranka priminė klajones vaikystės takeliais, o koridoriuje sutikta kojos pėdutė nuvedė ,,mažuosius abiturientus“ klaidžioti pagrindinės mokyklos labirintais.

Sėkmės Jums!

 

Mokytojos Rita, Birutė