Tautinių šokių kolektyvo „Žolynėliai“ šokėjų ir jų šeimos narių vakaras

soke3
soke2
soke1

2022-06-09 mokykloje vyko tautinių šokių kolektyvo „Žolynėliai“  šeimų vakaras.

 Vakaro metu 40 šokėjų pakvietė tėvelius , senelius, brolius ir seses pažiūrėti ką išmoko per mokslo metus . Vaikai šoko sceninius šokius :„Aukštadvario genį“, „Žiužį‘, „Vilkelį“, „Pupų kult“. Kvietė šeimos narius pažiūrėti ir pašokti Lietuvos etnografinių regionų ir pasaulio tautų šokius. Aptarė ką tik įvykusią Kauno Dainų ir Šokių šventę ir kalbėjo apie ateities planus. Vakaro įspūdžiais dalinasi mokiniai:

  „Šeimos vakarai – tai nuostabus laikas pabūti su šeima, praplėsti žinias apie Lietuvos etnografinius regionus, sužinoti, iš kurio regiono kiekvienas esame kilęs“. 

   „Man labiausiai patiko... sunku išskirti. Bet geriau pagalvojus -  šokiai, šokiai su tėvais. Šokiuose patiko tai, kaip tėvai mokėsi šokti tautinius šokius. Jų veiduose – plačios šypsenos. Ir net, kai nepavyksta, jie nesustoja, o stengiasi ir šoka kartu su mumis. Ačiū geriausiai šokių mokytojai Idalijai, mokytojoms Astai ir Birutei už nuostabų šeimos vakarą ir galimybę tėvams parodyti, ką per metus mokėmės šokti“.  

   „Kai šokome scenoje su tėveliais, buvo karšta lyg ant jūros smėlio, kuris kaitino kojas. Labai linksma šokti“.

  „Šeimos vakaras nuostabus. Jame šokėjai prisiminė, o tėveliai sužinojo ir kitų šalių papročius“.

   „Man šeimos vakare patiko ne tik tėveliams parodyti išmoktus šokius, bet kartu su jais ir šokti – tai geriausia šeimos šventė“.

   „Man labiausiai patiko šokti kitų tautybių šokius, atsakinėti į mokytojos užduodamus klausimus ir kviesti šokiui tėvelius“.

   „Karštis mums nerūpėjo, nes norėjome tėveliais parodyti, ką išmokome bei nekantravome juos dar ir pašokdinti“.

   „Man vakaronė labai patiko – ypatingai jauki aplinka. Dar man patiko, kad ne tik šokėjai, bet ir jų artimieji galėjo pašokti. Mano mamą žavėjo kitų tautų šokiai, ypatingai Izraelio šokis ,,Mai mai“. Jai patinka tokios vakaronės ir už jas jaučiasi dėkinga“.

   „Man labai patiko kartu su mama šokti šokį ,,Malūnėlis“. Manau, tokių vakarų reikia daugiau“.

   „Buvo smagu šokti su sese ir mama kitų šalių šokius“.

   „Per šeimos vakarą pristatėme įvairius šokius tėveliams. Kai kuriuos šokius šokome su tėveliais, broliais, seserimis, seneliais. Visi smagiai praleidome vakarą. Ačiū!“

   „Šeimos vakaras buvo nuostabus. Šokome suprakaitavę, bet tai buvo nė motais. Šeimos vakaras buvo nuostabus pasibuvimas su šeima“.

Šokėjai: Lėja, Saulėja, Mantas, Gustė, Viktorija, Kotryna, Joris, Gerda, Ieva, Danielius, Kristupas, Aušrinė