Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Instagram
  • Linkedin
Tel.: (8-37) 38 67 48

Kviečiu prisidėti prie mūsų progimnazijos gerbūvio kūrimo. Skirkite 2 procentus savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (toliau - GPM) mūsų mokyklai. 


Nusprendę paremti mūsų mokyklą nuo 2018-01-01 – turite užpildyti Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 formos 3 versiją ir iki 2018 m. gegužės 2 d. pateikti ją Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau - VMI).

Tą galite padaryti internetu.Deklaruoti pajamas (pateikti deklaraciją forma GPM308 ) yra būtina, jei gavote ne su darbo santykiais susijusių pajamų (pvz.: gavote pajamų už parduotas prekes ar suteiktas paslaugas; pardavėte nekilnojamąjį turtą; vykdėte individualią veiklą; turėjote įsigiję verslo liudijimą, gavote turto nuomos pajamų ar kita). Taip pat gali tekti pateikti metinę pajamų deklaraciją jei sirgote ir iš Sodros gavote ligos pašalpą, dirbote dvejose ar daugiau darboviečių, nes gali persiskaičiuoti GPM.

Gyventojų pajamų deklaravimas įprastai prasideda kovo mėnesį, kai mokesčių inspekcija suformuoja preliminarias Metines pajamų deklaracijas (forma GPM308), kurias peržiūrėję ir jeigu reikia papildę pateiksite VMI.

Gyventojų, privalančių pateikti metinę pajamų deklaraciją, tačiau tokių deklaracijų iki gegužės 2 d. nepateikusių, prašymai dėl paramos skyrimo nenagrinėjami.

Skyrę paramą progimnazijai, parašykite apie tai, paspaudę nuorodą http://bit.do/paramaprogimnazijai Mums svarbi Jūsų parama ir palaikymas!

Labai dažnai gyventojai neskiria 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio paramai, nes nežino kaip ir kada tą galima padaryti. Paraginkite savo pažįstamus, bičiulius, giminaičius tapti paramos skyrėjais. Galbūt jie nuspręs paramą skirti mokyklai, kurioje mokosi Jūsų vaikas ir taip prisidės prie mūsų bendruomenės gerbūvio puoselėjimo, geresnių mokymosi sąlygų sudarymo.

Ačiū, Jūsų parama mokyklai labai svarbi!