Programos „Erasmus+” projekto ,,The More You Know, the Better You Improve " susitikimas Portugalijoje su partneriais iš Italijos, Ispanijos, Turkijos, Graikijos, Portugalijos ir Lietuvos

bet1
bet2
bet3
bet4
bet5
bet6
bet7
bet8

Rugsėjo 6 –10 dienomis Portugalijoje, Vizėjuje Escola Secundaria Alves Martins mokykloje po metų pertraukos vyko pirmasis „Erasmus+“ projekto susitikimas. Kauno Kazio Griniaus progimnazijai atstovavo projekto koordinatorė Asta Kuginienė ir mokyklos direktorius Stanislovas Šimanauskas.

Projekto susitikimo metu apžiūrėjome priimančią mokyklą, aptarėme nuveiktus darbus, sudarėme tolimesnį veiklos planą, taip pat daug diskutavome apie iškilusius sunkumus ir būdus jiems įveikti, lankėmės miesto savivaldybėje, susitikome su miesto mere, dalyvavome nuotolinėje paskaitoje, kurios metu lektorius pasakojo apie saugų internetą, internetines patyčias ir diskusijoje- paskaitoje apie skaitmenines technologijas  įtakojančias mūsų gyvenimą, švietimą, tvarumo problemas.

Susitikimo šeimininkai projekto dalyviams buvo paruošę turiningą kultūrinę programą. Jos metu aplankėme Aveiros, Combros, Porto miestus.

Grįžome įgiję naujos asmeninės bei profesinės patirties, nusiteikę tolimesniam darbui.

 

Asta Kuginienė, projekto koordinatorė