Protų mūšis
Džiaugiamės pirmokų sėkme protų mūšio maratone ,,Proto bokštai“

Sausio 29 d. progimnazijos trys 1-ų klasių mokinių komandos dalyvavo protų mūšių maratone ,,Proto bokštai“, kurį organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Mokiniai atsakinėjo į krašto pažinimo, saugaus eismo, sveikos gyvensenos, ekologijos ir gamtos mokslų klausimus.
I vietą laimėjo 1 komanda, kuriai atstovavo Jokūbas K. (1e klasė), Kristupas V. (1e klasė), Saulėja T. (1c klasė), Evita P.(1c klasė). II vietą laimėjo - 2 komanda, kuriai atstovavo Domantas S. (1d klasė), Markas B. (1d klasė), Ieva A. (1a klasė), Joris M. (1a klasė).

Pirmųjų klasių mokytojos.

2020-01-29
sb1 , sb2 , sb3 , sb4 , sb5
Klasės valandėlių metu vaikai mokysis apie savanorystę

Ar žinojote, kad nuo 2019 metų Kaunas siekia savanorių miesto vardo? Savanorystė padeda išmokti gyvenimui reikalingų įgūdžių, susirasti draugų, įdomiai praleisti laiką, pasirinkti labiausiai tinkančią profesiją... Dėl to, kad savanoriavimas yra toks naudingas savanorystės programa „Social Breeze“ mūsų progimnazijoje veikia nuo 2019 metų. Šiandien Žilvinas Mažeikis (šios programos vadovas) lankėsi mūsų mokykloje, bendravo su klasės auklėtojais ir pristatė programos „Social Breeze“ lagaminą, kuriame gausu įvairiausių priemonių, skirtų sužinoti, išmokti apie savanorystę ir pasirinkti tinkamą ir saugią vietą savanoriavimui.
Žilvinas Mažeikis bendradarbiaus su klasių auklėtojais ir ves pamokas kartu su jais. Džiaugiamės, kad mokiniai galės susitikti su šios programos vadovu ir atrasti kaip savanorystė gali padėti kiekvienam asmeniškai.

2020-01-29
Irkis , Irkis1
,,Irkis į gilumą"viktorinos II etapas

Sausio 27 d. Pal. J. Matulaičio parapijos maldos namuose vyko kasmetinė tikėjimo žinių patikros viktorina ketvirtokams " Irkis į gilumą" II etapas. Mūsų progimnazijos komandą atstovavo : L. Burokaitė 4a, M. Kupčiūnaitė 4c, V. Vabalas 4c, A. Utmanas 4c, P. Janušonytė 4d, S. Plentaitė 4d, D. Barzdaitė 4f, L. Griesius 4f bei K. Gelgotas 4f.
Paruošę puikų prisistatymą, įveikę nelengvas užduotis bei kūrybiškai interpretavę Šventąjį Raštą mūsų progimnazijos komanda užėmė garbingą 1 vietą. Sveikiname !!!
Parengė tikybos mokytojos A. Pabiržienė ir J. Jančiukienė

2020-01-28
gr1 , gr2 , gr3 , gr4
Mokiniai pasitikrino žinias apie žydų istoriją

Sausio 27 d. paminėta Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena. Etikos mokytoja N. Grikietytė ir choreografijos mokytoja I. Braškytė , apibendrindamos išeito pamokų ciklo medžiagą, 5 klasių mokiniams organizavo viktoriną „ Iš žydų istorijos“ . Šiandien mokiniai prisiminė 75-ąsias Aušvico-Birkenau mirties stovyklos išvadavimo metines, tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną. 6 000 000 vyrų, moterų, senolių, vaikų nužudyti tik dėl to, kad jie buvo žydai.
Tokios praeities pamokos yra sunkios, skatinančios mokytis iš istorijos, leidžiančios mokiniams suvokti, kad taiki pasaulio ateitis priklauso nuo jų supratimo, pasirinkimo, jautrumo, ryžtingumo.

2020-01-27
lin1 , lin2 , lin3 , lin4
Atidaryta paroda „Žydų narsuoliai kovose už Lietuvos laisvę“

Istorijos mokytoja ekspertė Lina Kostiukovienė šiandien progimnazijos bendruomenei pristatė parodą „Žydų narsuoliai kovose už Lietuvos laisvę“. Paroda veiks iki kovo 11 dienos. Kviečiame apsilankyti.

2020-01-27
vaisiai_uogos
I aukšto fojė veikia 5a ir 5c klasių mergaičių veltų darbelių paroda

Mūsų mokyklos I aukšto fojė veikia 5a ir 5c klasių mergaičių veltų darbelių paroda „Vaisiai, uogos, vabaliukai“. Kviečiame aplankyti.
Parengė dailės ir technologijų mokytoja Ramunė Juknevičiūtė

2020-01-23
Sausis1 , Sausis2 , Sausis3 , Sausis4 , Sausio 13
Minime Laisvės gynėjų dieną

Progimnazijos langai nušvito žvekelių liepsnelėmis, o bendruomenės širdis vėl palietė Sausio 13-osios - Laisvės gynėjų dienos širdgėla.
Kaip kasmet, jau 29-ąjį kartą, bendruomenė dalyvauja akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija". Vyksta svarbi istorinė pamoka kiekvienoje klasėje.

2020-01-13
ibras
Atvira pamoka – Lietuvos regionai

Ūgtelėję trečiokai jau daug gali papasakoti apie įvairius šokius, bet šiame amžiaus tarpsnyje jie susitelkia ties lietuvių liaudies šokiu ir didelį dėmesį skiria lietuvių liaudies šokiui.
Tad trečių klasių 3a, 3b, 3e mokiniai pakvietė savo tėvelius ir senelius į atviras šokio pamokas – Lietuvos regionai. Kartu su tėveliais vaikai šoko aukštaitiškus, žemaitiškus, dzūkiškus, suvalkietiškus šokius. Dalijosi įspūdžiais, kokias su šeima ar su klase, įdomias Lietuvos vietas įvairiuose regionuose yra aplankę. Vaišinosi savo pačių pagamintais lietuviškais valgiais, vienas kitą tarmiškai kalbino. Su tėveliais dalijosi žiniomis apie tautinį kostiumą, diskutavo apie jo panašumus ir skirtumus įvairiuose regionuose.
Su savo artimaisiais buvo gera, šilta ir linksma keliauti po mūsų nuostabų kraštą–Lietuvą.
Choreografijos mokytoja Idalija Braškytė

2020-01-09
jazers
Mokinių laimėjimai parodoje – konkurse „Žiemos pasaka“

Gruodžio 18d. - sausio 2d. Kauno Vaikų ir Moksleivių laisvalaikio rūmuose vyko miesto ir rajono kūrybinių darbų paroda– konkursas „Žiemos pasaka“.
Mokinės kūrė žiemos tema. Mūsų mokyklos mokinės 5–8 kl. kategorijoje:
Milda Kulikauskaitė ir Viktorija Kazakevičiūtė 8b klasė II vieta.
Aurelija Valatkaitė 5b klasė III vieta.
Mokinės apdovanotos prizais, diplomais.
Parengė dailės mokytoja Rasa Jazerskienė

2020-01-08