stan
Progimnazijoje atidaryta J. Stankevičiūtės paroda „Žydų kultūros pėdsakai“

Ši paroda tai dviejų mokyklų Tolerancijos ugdymo centrų bendra  veikla. Kauno Veršvų gimnazijos ir Kauno K. Griniaus progimnazijos Tolerancijos ugdymo centrai skiria daug dėmesio mokant vaikus apie Žmogaus teises, Holokausto istoriją. Dar 1948 m. priėmus Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją, o po to – Europos regionines žmogaus teisių priemones, buvo pastebėta pamokų apie Holokaustą reikšmė stiprinant vertybes.   Europos Sąjunga pripažįsta, kad Holokaustas yra esminis ir reikšmingas įvykis, giliai įsirėžęs į Europos istoriją ir paveldą.

Šios parodos atidaryme nuotoliniu būdų dalyvavo 150 moksleivių, mokytojų. Fotografijų autorė pristatė savo darbus, papasakojo apie fotografijose įamžintų vietų, įvykių, žmonių reikšmę Kaunui. Šis renginys integruotų pamokų apie Holokaustą pradžia.  

Dėkojame šios iniciatyvos sumanytojams mokytojams: Nijolei Grikietytei, Idalijai Braškytei, Sigitui Nefui, Linai Kostiukovienei.

Tolerancijos ugdymo centras

2021-01-29
impr1 , impr2
Įvyko projekto "The more you know, the better you improve" darbo grupės susitikimas

Erasmus+ projekto "The more you know, the better you improve" susitikimo su partneriais  metu  planuojamos artimiausios veiklos. Šalys susitarė , kad vasario mėn. kurs ir balsavimu išrinks projekto logotipą, informaciją apie projektą patalpins  eTwining platformoje. Projekto veiklų tikslas skatinti vaikų kritinį mąstymą, šviesti apie galimas internetines patyčias, kibernetinį saugumą, jo grėsmes.

 

Projekto koordinatorė Asta Kuginienė

2021-01-29
volunt
eTwinning projekto „Volunteering“ partnerių susitikimo metu nutarta plėtoti savanorystę nuotoliniu būdu

Šiandien įvykęs susitikimas su eTwinning projekto "Volunteering " partneriais paliko gilų įspūdį, daug idėjų, pamąstymų savanorystės tema. Labai džiaugiuosi, jog Kauno Kazio Griniaus progimnazija vykdo daug veiklų šia tema. 

Dalyvaujame savanorystės programoje Social Breeze vykdomi protmūšiai, vyksta  naudingi mokymai; mokytojos Nijolės Grikietytės vedami etikos užsiėmimai taip pat labai daug prisideda prie 8 klasių mokinių skatinimo savanoriauti ir daryti gerus darbus. Tad šis projektas dar vienas žingsnelis gerų darbų link...

Projekto koordinatorė Asta Kuginienė

 

 

2021-01-26
nuo
Pagalba nuotolinio mokymosi metu

El. dienynas:  Rasa Matusevičienė tel. +37062159083  el. paštu rasa.matuseviciene@kgm.lt

Office 365 aplinka: Šarūnas Končius el. paštu sarunas.koncius@kgm.lt

IKT klausimai: Donatas Egidė  tel. +37060542441, el. paštu donatas.egide@kgm.lt

Pradinis ugdymas: Lina Jurevičienė tel. +37067238203, el. paštu lina.jureviciene@kgm.lt

Pagrindinis ugdymas, Vaiko gerovės komisija: Vilija Daukšienė tel. 8 694 69327, el. paštu vilija.dauksiene@kgm.lt

Mokymo kokybė: Edita Rabizaitė tel. +37060411860, el. paštu edita.rabizaite@kgm.lt

Psichologė: Rita Lilienė tel. +37061870594, el. paštu rita.liliene@kgm.lt

Socialinė pedagogė: Sandra Mickevičienė  +37060422423, el. paštu sandra.mickeviciene@kgm.lt

2021-01-25
Sausio 13
Esame kartu. 2021-01-13

Dėkui, kad esame kartu. Pasidžiaukime šiandienos mūsų bendryste: 

https://youtu.be/sV8TkcFljVo

2021-01-13
Atmintis gyva, nes liudija
Vertiname, prisimename, gerbiame

Prieš trisdešimt metų buvo nugalėta baimė. Tą dieną ryžtingi Lietuvos piliečiai išėjo į gatves ir iškovojo laisvę. Šiandien kovojame, likdami namuose, tad nesusitinkame mokykloje, neklausome laisvės dainų, progimnazijos erdvėse nėra mokinių ir mokytojų sukurtų šviesos ir atminties instaliacijų, skirtų istorinei atminčiai...

Istorija gyva, kai atsimename ir dalinamės su kitais - nesvarbu, ar mokykloje, ar savo namuose. Šiandien visų mūsų namų languose ir prisiminimuose dega atminties žvakės, o mokiniams vykstanti pirmoji istorinės atminties pamoka ne tik primena sausio 13-osios įvykius prieš trisdešimt metų, bet ir formuoja pilietinės atsakomybės bei dėkingumo vertybes.

Dalinamės, vertiname, prisimename, gerbiame...Atmintis gyva, nes liudija.

2021-01-13
MT pasižada
MT pasižada

Nauji metai-nauji pažadai. Ką pasižada MT? Žiūrėkite čia:

Mokinių tarybos nariai pasižada.

2021-01-12
flobas
Projekto „Global Tour Bus“ Naujametiniai sveikinimai

Dalyvavimas projektuose teikia ne tik didžiulį pasitenkinimą, naujų pažinčių, bendravimą ir bendradarbiavimą, tačiau skatina tobulėti ir siekti vis kažko naujo, neatrasto..  Vienas iš eTwinning projektų šiais metais vykdomų progimnazijoje ir kuruojamų anglų k.mokytojos Astos Kuginienės "Global Tour Bus" , kurio metu mokiniai ir mokytojai buvo įtraukti į Kalėdinį maratoną, siuntė sveikinimus, gamino tradicinius patiekalus, susitiko virtualioje aplinkoje. Visa tai vainikuojama mokytojų iš 38 šalių kalėdiniais sveikinimais.

2021-01-04