integ1 , integ2 , integ3 , integ4 , integ5
Integruotos pamokos: anglų kalba, technologijos, informatika, dailė ir istorija

Vasaris nors ir pats trumpiausias mėnuo metuose, tačiau buvo išties gausus renginiais. Deja dėl karantino mūsų galimybės šiek tiek apribotos. Džiaugiuosi mokiniais, kurie prisidėjo ir paįvairino užsienio kalbos pamokas integruojami technologijas, informacines technologijas, dailę, istoriją, geografiją ir kitus dalykus su anglų kalba.

Anglų kalbos mokytoja Asta Kuginienė

 

 

2021-02-27
paroda1
„ Žiemos raštai, ornamentai“ fotografijų, tapybos darbų paroda

5-8 klasių mokiniai stebėjo ir fiksavo žiemos grožį. Puikiausi pavyzdžiai pateikiami pasigrožėti mokyklos bendruomenei.

Parengė mokytoja Rasa Jazerskienė

Žiūrėti darbus

 

2021-02-27
2 c sniego diena
2 c klasės Sniego diena

2c klasės mokinukai su tėveliais džiaugiasi žiema ir jos linksmybes užfiksavo nuotraukose bei pasinaudojo galimybe sudalyvauti projekte „Pasaulinė Sniego diena - 2021”.

Pradinių klasių mokytoja Asta Rudzevičienė

2021-02-24
poziuris
Progimnazijai dovanoja knygą „Antreprenerio požiūris“

Lietuvos Junior Achievement šių metų vasario 18 d. organizavo pirmąją Lietuvoje nuotolinę verslumo dieną, kurios metu diskutavo apie verslumo ugdymą ir antreprenerystės skatinimą Lietuvoje.  

Knygą - „Antreprenerio požiūris“, dovanoja mūsų progimnazijai „Lietuvos Junior Achievement“ kartu su rėmėjais.  Knygos autorius Larry C. Farrellas, verslininkas, vienas iškiliausių pasaulyje antreprenerystės tyrėjų ir ugdytojų, knygoje supažindina su antreprenerių savybėmis ir veiklos principais. Čia paprastai ir įtaigiai dėstomi verslo ar sėkmingos, pilnatvę teikiančios karjeros kūrimo pagrindai. Knyga gali būti pritaikoma ir kaip verslumo vadovėlis, ir kaip praktinis gidas antreprenerystės keliu žengiančiam ar apie jį dar tik galvojančiam žmogui.

Tikime, kad ši knyga atsidurs smalsių, kūrybiškų ir verslių moksleivių rankose.  

2021-02-24
2a sniego diena
2a klasės Sniego diena

2a klasės mokinukai džiaugiasi žiema ir jos linksmybes užfiksavo nuotraukose bei pasinaudojo galimybe sudalyvauti projekte “Pasaulinė Sniego diena – 2021“.

2021-02-24
rupinames
Individualios ir grupinės konsultacijos mokymosi praradimams kompensuoti

Kiekvienas mokinys savo pamokų tvarkaraštyje ras ir galės matyti dalykų konsultacijų laiką ir temas. Šios konsultacijos yra numatytos tiems mokiniams, kuriems reikia papildomo mokytojo paaiškinimo, pagalbos, ar norisi pagilinti žinias, pasikartojant konsultacijoje nurodytą temą. Mokinys pats renkasi, ar jam reikalinga vieno ar kito dalyko konsultacija. Jis gali pasirinkti, ar nori joje dalyvauti. Lankomumas konsultacijoje nėra žymimas, dalyvavimas jose yra laisvas. Skiriasi konsultacijos ir įprastinės pamokos laikas. Savo tvarkaraštyje mokiniai matys tradiciškai skirtas 45 minutes, tačiau mokytojas konsultacijos laiką gali „išdalinti“ į kelias dalis, pavyzdžiui, skirdamas vienam mokiniui 15 minučių, klasei ar grupei 25 minutes, nurodydamas ir iš anksto mokiniams pranešdamas, kuriai klasių grupei konsultacija bus skirta.

2021-02-23
epist_2021
MŪSŲ PROGIMNAZIJOS AŠTUNTOKAI VIS STEBINA SAVO PASIEKIMAIS!

Mokyklą pasiekė žinia, kad paskelbti  50-ojo TARPTAUTINIO JAUNIMO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSO, ANTROJO (MIESTO) ETAPO rezultatai . Konkursas organizuojamas Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinio biuro kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) jau 50 metų. Šiais metais jo tema buvo „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu”. Jame galėjo dalyvauti jaunimas iki 15 metų. Mūsų progimnazijos 8a klasės mokinės Evos Dovidonytės rašinys užėmė garbingą antrąją vietą 85 tarp dalyvių. Dabar Evos laiškas išsiųstas į Vilnių, į respublikinį etapą. Palinkėkime Evai sėkmės!

Lietuvių kalbos mokytoja Rita Kanaukienė

2021-02-20
statistika
Progimnazijos aštuntokai šalies geriausiųjų dešimtuke atliekant statistinę analizę

8A klasės mokiniai: Kipras Kliučinskas, Matas Bukauskas ir Patricija Bastytė išdrįso priimti matematikos mokytojos Ievos Malaukytės mestą iššūkį – sudalyvauti 2021 m. Europos statistikos konkurso nacionaliniame etape. Mokiniai plušėdami po pamokų demonstravo savo statistinį raštingumą: sprendė statistikos užduotis, ieškojo duomenų (anglų ir lietuvių kalbomis) ir atliko statistines analizes. Jiems pavyko patekti  į geriausiųjų šalies dešimtuką, tad keliauja į antrąjį konkurso etapą. Džiaugiamės ir sveikiname! 

2021-02-19
Vasario16
Nuoširdžiai sveikiname

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pasiilgome švęsti drauge...

https://www.facebook.com/griniausmokykla/videos/1011984815666113

 

2021-02-15
vasario 16_2
4 b klasėje vyko pilietiškumo pamoka

  Artėjant Vasario 16 - ajai, Lietuvos valstybės  atkūrimo dienai, 4 b klasėje vyko pilietiškumo pamoka. Per pokalbius, viktorinas ir diskusijas  prisiminėme, ką reiškia būti pilietiškiems.  O savo Tėvynei – Lietuvai  nusprendėme  padovanoti dalelę širdies.  

Pradinių klasių mokytoja Rita Aleksandravičienė

 

2021-02-13
vasario 16
5a klasė iš anksto paminėjo Vasario 16-ąją

Kadangi šiemet vasario 16-oji sutampa su mokinių atostogomis, iš anksto paminėjome šią svarbią šventę. 5a klasė per klasės valandėlę suorganizavo protų mūšį, susijusį su Lietuvos nepriklausomybe. Puikiai praleistas laikas, daug emocijų ir papildytas žinių bagažas. 

5a klasės auklėtoja Dainora Žukauskienė

2021-02-11
saugus int
4 b klasės mokiniai mokėsi saugiai elgtis internete

4b klasės mokiniai sužinoję, kad gali dalyvauti ,,Saugesnis internetas” savaitėje: pamokėlėse, renginiuose, viktorinoje, tuoj pat susibūrė komandą ,,Smarkuoliai”.   Bendradarbiaudami susikūrė šūkį:,, Protas, ryžtas ir narsa veda priekin visada. Jeigu būsi atkaklus, neįveikiamų kliūčių nebus”.

Džiaugiasi Saulė: ...dar tik dvi dienos, bet aš  tikrai daug sužinojau apie internetinius sukčius. Meškiuko pamokos yra labai įdomios, linksmos, pamokančios. Norėčiau draugams palinkėti, kad daugiau laiko praleistumėte su šeima, o ne su kompiuteriu. Saulė

 Armantas sako: ,,Saugaus interneto" pamokėlės labai įdomios ir naudingos, viktorinos klausimai leidžia pasitikrinti išgirstas žinias. Ačiū, draugams, kad sudarėme komandą.

Pradinių klasių mokytoja Rita Aleksandravičienė

2021-02-10
saugesnis 4 , saugesnis 3 , saugesnis 2 , saugesnis 1
5a klasės mokinių komanda kartu su auklėtoja Dainora dalyvauja Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje

Vasario 9-oji - net 150 pasaulio šalių minima saugesnio interneto diena. Lietuvoje vasario 8-12d. organizuojama Saugesnio interneto savaitė ir vykdomos įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos. 

Kadangi šiuo metu tenka nemažai laiko praleisti prie kompiuterio, mokiniams naudinga žinoti, kaip tą daryti saugiai. Taigi 5a klasės mokinių komanda kartu su auklėtoja Dainora Žukauskiene dalyvauja Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje. Kiekvieną dieną bandysime įveikti po vieną viktorinos etapą ir sukaupti naudingų žinių ateičiai.

Klasės auklėtoja Dainora Žukauskienė

2021-02-09
ziema 8a
8 a klasė. Fiziškai aktyvios ir kūrybingos veiklos lauke

8a klasės berniukai per fizinio ugdymo pamokas gavo užduotį „Fiziškai aktyvios ir kūrybingos veiklos lauke" . Šią žiemą nei sniego nei šaltuko netrūksta, todėl mokiniams reikėjo užfiksuoti savo fizinio aktyvumo veiklas lauke: čiuožimą rogutėmis nuo kalniuko, slidinėjimą, sniego kasimą, sniego senių lipdymą, pasivaikščiojimą miške su šeimos nariais ir t.t. Mokiniai mielai siuntė savo nuotraukas bei vaizdo įrašus su aprašymu ir pasidalino savo žiemiškomis veiklomis.

8a klasės nuotraukų koliažą atliko Adas Borotinskas.

Mokytoja R.Dainienė

 

2021-02-08
img1449
5a klasės Sniego savaitės projektas

VASARIS skelbiamas visoje Lietuvoje „SNIEGO MĖNESIU“,  tai 5a klasės mokiniai per fizinio ugdymo pamokas gavo užduotį „SNIEGO SAVAITĖS“ projektą . Šią žiemą  nei sniego nei šaltuko  netrūksta , todėl  mokiniams reikėjo užfiksuoti savo fizinio aktyvumo veiklas lauke:  čiuožimą rogutėmis nuo kalniuko, slidinėjimą, sniego kasimą, sniego senių lipdymą, pasivaikščiojimą miške su šeimos nariais ir t.t. Mokiniai mielai siuntė savo nuotraukas bei vaizdo įrašus su aprašymu ir pasidalino savo  žiemiškomis veiklomis. 5a klasės nuotraukų koliažą atliko Lukas Jaskutėlis , o vaizdo klipą sukūrė Danielius Bojarčius.

 

 

 

 

 

2021-02-07
kvietimas sniegas
Pasaulinė Sniego diena 2021

Kviečiame visus progimnazijos mokinius prisijungti prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ iniciatyvos dalyvauti projekte „Pasaulinė Sniego diena – 2021“, kuris Lietuvoje bus vykdomas visą vasario mėnesį.

Pagrindinė dalyvavimo projekte sąlyga – atsiųsti vieną nuotrauką, kuri atspindėtų klasės pakilią, linksmą, smagią nuotaiką sportuojant lauke (!)

Nuotraukos galės būti pačios įvairiausios, pvz.: ...padarytas koliažas iš atskirų mokytojui atsiųstų nuotraukų, apjungtos besportuojančių šeimynų (tos pačios klasės mokinių) nuotraukos ir t.t. *(fizinio ugdymo mokytojas siųs bendrą klasės nuotrauką atsakingam už projektą asmeniui Kauno mieste)

Bus išrinkta pati įdomiausia nuotrauka, o joje esantys mokiniai su mokytoju bus apdovanoti prizais!!!

Tad, paminėkime Pasaulinę Sniego dieną fiksuodami fotonuotraukose savo aktyvios veiklos/judesio draugystę su sniegu! Siųskite jas savo mokytojams...

 

2021-02-07
atost
Vasario 15 dieną prasideda mokinių žiemos atostogos

2021 m. vasario 15 dieną prasideda mokinių žiemos atostogos, jos truks iki vasario 19 dienos. Pamokos prasidės 2021 vasario 22 dieną.

2021-02-04