Eineta
Sveikiname, džiaugiamės

Virtualiame Kauno miesto ugdymo įstaigų 1 - 2 klasių mokinių piešinių konkurse ,,Slidus kelias" 2c klasės mokinės Einetos A. piešinys - tarp nugalėtojų. Sveikiname.

Skaitykite daugiau:

https://www.facebook.com/127516660783502/posts/1730651537136665/

2021-03-31
lukrecija
II vieta matematikos olimpiados antrajame (miesto) etape

Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės 6 klasės mokine Lukrecija . Ji 2021 m. Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokinių matematikos olimpiados antrajame (miesto) etape užėmė II vietą.   Ir toliau, Lukrecija, mus džiugink savo pasiekimais.

Matematikos mokytoja Ieva Malaukytė

2021-03-31
ipa1
Suplanuotas pirmasis projekto „Information Processing agents“ dalyvių susitikimas Turkijoje

Antrojo susitikimo metu Erasmus+ projekto IPA – „Information Processing agents“ partneriai (mokytojai iš Italijos, Ispanijos, Turkijos, Portugalijos ir Lietuvos mokyklų) planavo veiklas, kurių metu bus dalinamasi efektyvesnio mokymo patirtimis. Susitikimo metu buvo aptartos tolimesnės veiklos eTwinning platformoje bei pirmasis mobilumas. Nuspręsta, kad pirmasis mokytojų susitikimas vyks Turkijoje, birželio mėnesį.  

Tarptautinio projekto koordinatorė Asta Kuginienė

2021-03-29
verba
5a, 5c, 5d, 6a, 6c klasių mokinių darbų paroda „Verbos“

Parodą galime peržiūrėti čia  Verbos

2021-03-26
sumu
5 a ryto sumuštiniai

5a klasės technologijų mokytoja Jagita Vaičiulienė

2021-03-26
elnias
Virtuali dailės kūrybinių darbų paroda „Mano augintinis“

Virtuali dailės kūrybinių darbų paroda „Mano augintinis“ skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Kviečiame pasigrožėti !

Atliko: 5-7 kl. mokiniai

Parengė dailės mokytoja metodininkė Rasa Jazerskienė

Apsilankykite parodoje

2021-03-22
20 , 21 , 22
Progimnazijos mokiniai savo darbus pristatė Tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „Dialogai su gamta“

Mokinių kūrybiniai darbai dalyvavo tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „Dialogai su gamta“. III vietos diplomu apdovanota Diana Urbonavičiūtė 6d kl. mokinė.

Nominacija už meninį temos įprasminimą apdovanota Greta Gvezdauskaitė 3a kl. mokinė.

Padėkos už dalyvavimą įteiktos šioms mokinėms: A. Bilinskaitei, J. Embavičiūtei, P. Starkevičiūtei, N. Šartutei, G. Mozūraitytei, D.Morkūnaitei.
 

Džiaugiamės. Kviečiame pasigrožėti!

Dailės mokytoja metodininkė Rasa Jazerskienė

2021-03-22
kovo 22
Nuo 2021 kovo 22 d. pradinukai mokosi mokykloje

Informuojame, kad remdamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu 2021 kovo 17d. „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo pakeitimo“ nuo 2021 kovo 22 d. pradinių klasių mokinių ugdymą organizuojame kontaktiniu būdu.

2021-03-18
Danielė , Medeina
Sesės, sveikiname!!!

Kovo 6d.  Elektrėnuose vykusiame Atvirame Dailiojo čiuožimo Lietuvos čempionate ir pirmenybėse dalyvavo 

2d. klasės mokinės Medeina Tamkevičiūtė ir Danielė Tamkevičiūtė. 

Džiaugiamės ir didžiuojamės mergaičių atkaklumu, darbštumu ir pasiektais puikiais rezultatais.  

Sveikiname Medeiną Tamkevičiūtę užėmusią 1- ąją vietą ir 

Danielę Tamkevičiūtę užėmusią 3- ią vietą Lietuvos Dailiojo čiuožimo pirmenybėse.

Medeinos pasiekimais pasidžiaukime čia

Danielės pasiekimais pasidžiaukime čia

2021-03-15
Rima B.
Didžiuojamės

Besidžiaugdami mūsų progimnazijos fizikos mokytoja, dalinamės straipsniu, paskelbtu „Švietimo naujienose".

2021-03-12
emocinis in
Naujos patirtys – nauji įspūdžiai

Kovo 10 d. 8a klasės mokiniai Eva Dovidonytė ir Kipras Kliučinskas dalyvavo Vilniaus Laisvės gimnazijos parengtoje respublikinėje konferencijoje „Emocinis intelektas: ar tai tik jausmai?“ ir skaitė pranešimą „Emocinio intelekto valdymas pandemijos metu“ (mokinius parengė mokytoja Rita Kanaukienė). Kipras pasakojo, kaip valdyti jausmus ir emocijas pandemijos metu, o Eva dalijosi savo išgyvenimais ir patirtimi: „Lygindamiesi su kitais, niekada nebūsite laimingi, nes visų gyvenimai yra skirtingi. Nematuokite savo laimės kitų laime, išlikite autentiški.”

 Rita Kanaukienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

2021-03-12
vienuo1 , vienuo2 , vienuo 3
Virtuali 5-6 klasių mokinių darbų paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai Kovo 11-ajai

Virtualioje parodoje apsilankyti kviečia mokytoja Ramunė Juknevičiūtė

Žiūrėti mokinių darbų parodą

 

 

 

2021-03-09
Gireno
Svečiuose Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

Kovo 5 d. (penktadienį) 10.00. 12.00 ir 13.00 val. Kazio Griniaus progimnazijos aštuntokai dalyvavo  Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos suorganizuotame virtualiame ugdymo karjerai renginyje „Kviečiame skrydžiui!“. Improvizuoto skrydžio metu aštuntokams gimnazistai papasakojo, kaip suplanuoti savo skrydį gimnazijoje, kaip pasirinkti teisingą skrydžio kryptį, kaip savo skrydį paversti tikslu ir kaip apkeliauti aplink pasaulį nemokamai. Jie pristatė, kokias klases gali pasirinki aštuntokai (tiksliųjų mokslų, gamtos mokslų, socialinių mokslų, sporto, bendras), parodė gimnazijos erdves, supažindino su mokyklos tarybos nariais, mokytojais, popamokine veikla (būreliais), mokyklos tradicijomis. Susitikimo pabaigoje pravedė protmūšį.

Aštuntų klasių auklėtojos

 

2021-03-09
kon1 , kon2 , kon3 , kon4
Knyga mūsų pasaulyje

 Taip buvo pavadinta tradicinė respublikinė mokinių, mokytojų ir bibliotekininkų konferencija, inicijuota Kauno Pedagogų kvalifikacijos centro ir Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos. Joje  dalyvavo 4 mūsų progimnazijos moksleivės: Upė Kasputytė,  Vakarė Bivainytė Smiltė Kuktaitė, Saulė Lazauskaitė. Mergaitės pristatė kūrinių liustracijas bei literatūrinius kūrinius, skirtus V. Mačernio bei V. Žilinskaitės kūrybai. Visos mokinės buvo apdovanotos padėkų raštais bei atminimo dovanomis.

Rita Kanaukienė ir Dainora Žukauskienė, lietuvių kalbos mokytojos metodininkės

 

2021-03-05
mikologija
5a klasė ir jų auklėtoja mokėsi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

Šiandien 5a klasės mokiniai per klasės valandėlę dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos dėstytojo vedamoje paskaitoje apie gamtą „Įdomioji mikologija – paslaptingasis grybų pasaulis“. Sužinojome, jog grybai yra gyvybės mūsų planetoje garantas ir dar daugybę įdomių ir negirdėtų dalykų. Labiausiai mokiniams įstrigo tai, jog yra grybų, ant kurių netgi galima rašyti.

5a klasės auklėtoja Dainora Žukauskienė

2021-03-03