dm1 , dm2
Demokratinis ugdymas – pažangios Lietuvos švietimo ateitis ar utopija?

Šaltinis: www.švietimonaujienos.lt 

Pastaraisiais metais takoskyra tarp mokymo Lietuvos mokyklose ir realių socialinės raidos procesų sparčiai didėja, o pedagogika dažnai juda link veiksmų supaprastinimo, kontrolės ir atsakomybių perėmimo. Paraleliai ugdymo procesui imantis mokinius į bendruomenės gyvenimą įtraukiančių veiklų, iš pasyvių stebėtojų, jie įgalinami tapti aktyviais veikėjais, kurie prisiima atsakomybę už savo sprendimus ir patys inicijuoja pokyčius bendruomenėje. Bet ar toks pokytis realus mūsų valstybinėse mokyklose? Kaip iš tiesų vyksta šie procesai ir kokie realūs rezultatai, patirtimi dalijasi Kauno Kazio Griniaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Jurevičienė.

Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/demokratinis-ugdymas-pazangios-lietuvos-svietimo-ateitis-ar-utopija/?fbclid=IwAR3Y_24DlMS09eAm47uq9egAWDNA3WE8B6HUwUytYKZkVnU5URuYsD5fvYc 

 

2021-05-31
brailis
Iškiliųjų taškų (Brailio) raštas

Kadangi nežinome, kada ir kokia patirtis ar įgūdžiai mums gali praversti, nusprendėme, jog naudinga turėti įvairių žinių. Taigi šiandien 5a klasės mokiniai per klasės valandėlę dalyvavo įdomioje edukacijoje ,,Iškiliųjų taškų (Brailio) raštas". Mokiniai sužinojo, kada ir kaip atsirado šis raštas, kaip sudaryta tokia sistema, patys bandė savo vardus užrašyti Brailio raštu.

Dėkojame Kauno rajono savivaldybės viešajai bibliotekai ir Kauno rajono Užliedžių bibliotekai.

5a klasės auklėtoja Dainora Žukauskienė

2021-05-20
geltonoji banga
Geltonoji banga

Gegužės 14-ąją, penktadienį, 4d, 4e ir 2d klasių mokiniai dalyvavo Geltonos bangos dienoje. Kartu su Pavasarine muge ir geltona spalva palaikėme mūsų atstovus Eurovizijoje "The Roop". 

Linkime kuo didžiausios sėkmės!

Mokytojos Jūratė, Rūta, Kamilė

2021-05-17
Jokūbas
2-oji vieta antrokų grupėje tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2021

Sveikiname 2e klasės mokinį Jokūbą Katkį tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2021 užėmusį 2 VIETĄ. Džiaugiamės Jokūbo pasiekimais ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Mokytoja Laimutė Šaulienė

2021-05-10
Nojus 2f
Geri rezultatai - darbo vaisiai

Džiaugiamės 2f klasės mokinio Nojaus Gerdauskio  mokslo pasiekimais.

Jis dalyvavo matematikos,  lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, informacinių technologijų ir anglų kalbos Olympis 2021 konkursuose.  Matematikos ir anglų kalbos „surinko“ maksimalų taškų skaičių: 100. Ir kitų dalykų pasiekimai puikūs.

Ir tai dar ne viskas. Nojus dalyvavo  matematikos konkurse Pangea 2021  ir laimėjo 3-čiąją  vietą.

Geri rezultatai - įdėto darbo vaisiai. Sveikiname, Nojau!

Pradinio ugdymo mokytoja Laimutė Urniažienė

2021-05-05
epistolinis 1 , epistolinis 2
I vieta epistolinio rašinio konkurse

„Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“ – tokia tema šiais metais epistolinį rašinį kūrė mokiniai iš viso pasaulio. Epistolinio rašinio konkursas, rengiamas nuo 1971-ųjų, šiemet jau 50-asis. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO).

Konkursas organizuojamas dviem pakopomis: pirmiausia išrenkami kiekvienos šalies nugalėtojai, tada jų rašiniai išverčiami į prancūzų kalbą ir siunčiami PPS Tarptautiniam biurui, kad galėtų dalyvauti tarptautiniame konkurso ture.

Šiemet nacionalinio etapo laimėtoja tapo Kauno Kazio Griniaus progimnazijos aštuntokė Eva Dovidonytė (mokytoja Rita Kanaukienė).

2021-05-03