Tarptautinis partnerysčių projektas „2021 Gingerbread STEM Community & Makerspace Global Project“

maker1
maker2
maker3
maker4
maker5
maker6
maker7
maker8
maker9

5d klasės mokiniai gruodžio 17d. dalyvavo tarptautiniame projekte „2021 Gingerbread STEM Community & Makerspace Global Project“.

Pirmiausia 5d klasės mokiniai parengė žymiausių Lietuvos objektų brėžinius, kuriuos panaudojo kurdami Lietuvoje esančius lankytinus objektus  iš įvairių sausainių, kepinių, puošė pabarstukais. 

Šio projekto tikslai buvo trejopi: skatinti mokinių kūrybiškumą, tobulinti anglų kalbos žinias bei skatinti kultūrų dialogą. Džiaugiamės turėję galimybę pristatyti savo Kalėdinius statinius: Gedimino pilį; Klaipėdos švyturį; Rumšiškių muziejų ir kt. Pietų Karolinos mokiniams (mokytoja Tonya Doughty McCullough).

Šio projekto dėka mokiniai susipažino su kitų šalių kultūromis, bendravo su savo bendraamžiais anglų kalba, sužinojo kaip kitose šalyse yra švenčiamos Kalėdos, uždavinėjo vieni kitiems klausimus, pamatė bei išklausė jų Kalėdinių miestelių pristatymus, mokė lietuviškai pasisveikinti ir padėkoti, kartu dainavo Kalėdines dainas.

 

Kitos mokyklos: Floridos Lecanto Primary mokykla (mokyt. Terry Stoufer) bei Red Hill Lutheran mokykla (mokyt.Lisa Tarkoff) pažadėjo pateikti savo Kalėdinių namelių pristatymus – vaizdo reportažus  internetinėje platformoje „Flipgrid“,  kurioje galėsime tęsti mūsų draugystę.

 Džiugu, kad 5d klasės mokiniai taip pat sukūrė vaizdo reportažą apie lankytinus Lietuvos objektus Amerikos mokykloms ir pasidalino vaizdo medžiaga “Flipgrid” platformoje.

 

Anglų kalbos mokytojos Daiva Borovkovė ir Edita Rabizaitė