Už neformalųjį švietimą progimnazijoje atsakinga
323 kabinetas
Darbo laikas
Savaitės dienos |
Darbo laikas |
Pietūs |
Pirmadienis |
7.30 – 16.00 |
11.30 – 12.00 |
Antradienis |
7.30 – 16.00 |
11.30 – 12.00 |
Trečiadienis |
7.30 – 16.00 |
11.30 – 12.00 |
Ketvirtadienis |
7.30 – 16.00 | 11.30 – 12.00 |
Penktadienis | 7.30 – 16.00 | 11.30 – 12.00 |
Kontaktai
Telefonas +37067238203
Neformaliojo švietimo tvarkaraštis 2023-2024 m. m.
Nematote visos lentelės? Spauskite ant tvarkaraščio ir naudokitės klaviatūros mygtuku "dešinėn" arba slinkite su pirštu, jei naudojate mobilų telefoną.
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Eil. Nr. |
Būrelio pavadinimas, val. sk. |
Klasių grupė |
Mokytojas |
Vieta |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
|
13.00 – 13.45; 13.55 – 14.40; 14.50 – 15.30; 15.45 – 16.30 |
|
1 |
Tautinių šokių „Žolynėliai“ 9 val. |
1-8 |
Idalija Braškytė |
Didžioji salė |
13.00 – 13.45; 13.55 – 14.40; 14.50 – 15.30; 15.45 – 16.30 |
|
13.00 – 13.45; 13.55 – 14.40 |
|
|
2 |
Tautinių šokių „Žolynėliai“ individualios konsultacijos 3val. |
1-8 |
Idalija Braškytė |
Didžioji salė |
|
|
|
13.00 – 13.45 |
|
3 |
Tautinių šokių „Žolynėliai“ 3 val. |
1-4 |
Birutė Mineikienė |
Didžioji salė |
13.00 – 13.45 13.55 – 14.40 |
|
|
13.00 – 13.45 13.55 – 14.40 |
|
4 |
Tautinių šokių „Žolynėliai“ 3val. |
1-4 |
Asta Rudzevičienė |
Didžioji salė |
13.00 – 13.45 |
|
|
12.05 – 12.50; 13.00 – 13.45 |
|
5 |
Tautinių šokių „Žolynėliai“ 4 val. |
1-4 |
Violeta Viknienė |
Didžioji salė |
12.05 – 12.50; 13.00 – 13.45 |
|
|
13.50-14.35 113 kab. |
12.55- 14.35 Didž.salė |
6 |
Dainavimo studija 2 val. |
1-4 |
Evelina Daučianskienė |
113 kabinetas Didžioji salė |
|
|
13.00-13.45 13.55-14.40 |
|
7 |
„Skambančios stygos“ 3 val.
|
1-4 |
Aistė Pabarškienė |
113 104 |
13.00-13.45 |
|
|
|
|
|
8 |
Vaidybos „Nykštukas“ 2 val. |
2-4 |
Rita Aleksandravičienė |
Didžioji salė |
|
13.00 - 13.45 13.55 - 14.40 |
13.50 -15.30 5-8 kl. |
|
|
9 |
Dailės 4 val. |
1-8 |
Ramunė Juknevičiūtė |
311 |
13.00 -14.40 1-4 kl. |
|
13.00 – 13.45 13.55-14.40 |
|
|
10 |
Dailės 2 val. |
1-4 |
Rasa Jazerskienė |
231 123 |
|
|
|
|
13.55-14.40 14.45-15-30 |
11 |
Dailės 3 val. |
5-8 |
Rasa Jazerskienė |
311 |
14.45-15.30 |
|
|
|
|
12 |
Ekodizainas 1 val. |
1-4 |
Rasa Jazerskienė |
311 |
13.00-13.45 |
|
|
|
|
13 |
Kompiuterinis video montažas 2 val. |
5-8 |
Donatas Egidė |
209 |
13.00 -13.45 13.55-14.40 |
|
|
|
|
14 |
Dramos studija 3 val. |
5-8 |
Vidas Rašinskas |
314 |
14.45-16.00 |
14.45-16.00 |
|
|
14:45 – 15:30 |
15 |
„Muzikos studija” 1 val. |
5-8 |
Gintarė Dromantaitė |
113 |
|
|
14.45-15:30 |
|
14.45 – 15.30 |
16 |
Verslumo akademija 2 val. |
5-8 |
Vaida Valiuvienė |
209 |
|
|
|
13.00-13.45 |
13.55-14.40 |
17 |
Sportiniai ir judrieji žaidimai 2 val. |
5-8 |
Renata Radišauskaitė |
Sporto salė arba aikštynas |
|
|
14.30-15.15 |
14.30-15.15 |
|
18 |
Lengvoji atletika |
5-8 |
Romutis Ančlauskas 2 val. |
Sporto salė arba aikštynas |
|
|
13.40-14.25 |
|
|
19 |
Sportiniai žaidimai |
1-4 |
Romutis Ančlauskas |
Sporto salė arba aikštynas |
13.40-14.25 |
|
|
|
12.05 – 12.50; 13.00 – 13.45 (129 kab.) |
20 |
Socialinių įgūdžių ugdymo „Padėkime vieni kitiems“ 3 val.
|
1-8 |
Sandra Mickevičienė |
|
13.55 – 14.40 (309 kab.) |
|
|
13.00 – 13.45 13.55 – 14.40
|
|
21 |
Emocijų ir jausmų raiškos terapija „Mokomės valdyti pyktį“ 2 val. |
1-8 |
Rita Lilienė |
305 |
|
|
13.00 – 13.45; 13.55 – 14.40 |
|
|
22 |
Saugus vaikas 2 val. |
1-4 |
Aušra Kepežinskienė |
224 |
|
|
|
|
13.00-13.45 13.55-14.40 |
23 |
Menų dirbtuvės 2 val. |
|
Vilija Ivanovienė |
103 |
13.00-13.45 13.55-14.40 |
|
|
|
|
24 |
Informatika ir technologinė kūryba 1 val. |
4 |
Sonata Bružienė |
209 |
13.00-13.45
|
|