Vasaros pradžia su muzika: koncertas su šypsenomis ir šiluma
- Paskelbė : Edita Rabizaitė
- Paskelbta: 2025-06-05
- Kategorija: Renginiai
Birželio 2-ąją plačiomis šypsenomis, ukulelių garsais, dainomis ir šokiais pasitikome vasarą. Muzikos mokytojos Aistė Pabarškienė ir Gintarė Dromantaitė subūrė penktų klasių merginų ansamblį bei būrelio „Skambiosios stygos“ mokinius į jaukų, širdį šildantį vasaros pradžios koncertą, kuris tapo gražia dovana bendruomenei.
Renginyje skambėjo įvairūs muzikos kūriniai – nuo švelnių melodijų iki energingų ritmų, o kiekvienas pasirodymas buvo kupinas nuoširdumo, kūrybiškumo ir džiaugsmo.
Mokytojos Aistė ir Gintarė ne tik puikiai paruošė jaunuosius atlikėjus, bet ir sukūrė aplinką, kurioje vaikai gali augti, tobulėti ir drąsiai dalintis savo talentais su kitais. Jų atsidavimas, profesionalumas ir šiltas santykis su mokiniais – tikras įkvėpimo pavyzdys.
Nuotaiką dar labiau pakylėjo šokėjų grupės, kurių pasirodymai pripildė salę gyvybingumo ir vasariško džiaugsmo.
Dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams už šiltą bendrystę bei nuostabią šventinę nuotaiką – taip smagiai ir muzikaliai vasara gali prasidėti tik drauge.
-
- Paskelbta: 2025-06-03
- Kategorija: Renginiai
-
- Paskelbta: 2025-05-30
- Kategorija: Renginiai
„Lietuva skaito!“ – tai visuomeninis renginys ir skaitymo skatinimo akcija: gegu... -
- Paskelbta: 2025-05-29
- Kategorija: Renginiai
-
- Paskelbta: 2025-05-27
- Kategorija: Renginiai
Vaikų dainavimo studija pakvietė į šiltą ir jaukų koncertą „Sveikinuosi su vasar... -
- Paskelbta: 2025-05-27
- Kategorija: Renginiai
Šiandien progimnazijos sporto salėje skambėjo sirgalių šūksniai ir kamuolio dūži... -
- Paskelbta: 2025-05-26
- Kategorija: Renginiai
Tokios dienos primena, kad sportuoti smagu bet kokiu oru! 🌧️❤️ -
- Paskelbta: 2025-05-19
- Kategorija: Renginiai
Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį –... -
- Paskelbta: 2025-05-07
- Kategorija: Renginiai
Mokiniai susitiko su gamtininku Mariumi Čepuliu.