Plenero „Pavasaris zoologijos sode“ laureatės

Balandžio 26 d. Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokiniai kartu su savo dailės mokytojais dalyvavo tradiciniame pavasario projekte – plenere zoologijos sode.

Mokiniai savo kūrybiniuose darbuose savitai perteikė gyvūnų ir juos supančios aplinkos santykį. Stebėjo, analizavo, tyrinėjo mikro ir makro formas zoologijos sode. Mokinių darbai buvo vertinami pagal amžiaus grupes.

5– 6 klasių grupėje Ugnės Toliušytės, 6c kl. grafikos darbas „Dykumų gyventojai“ laimėjo pirmąją vietą, antrąją vietą laimėjo Vėjos Punzaitės, 6c kl. grafikos darbas „Tamarinas“. 7 – 8 klasių grupėje Smiltė Cikanavičiūtė, 7a kl. už grafikos darbą „Varliagyviai“ apdovanota antrąja vieta, o tos pačios klasės mokinė Elzė Litvinaitė už grafikos darbą „Rotšildo ir Tinklinė žirafos“ laimėjo III vietą. Mokines plenerui paruošė dailės mokytoja Ramunė Juknevičiūtė. Sveikiname laureatus, linkime kūrybinės sėkmės. Mokiniai, užėmę I-III vietas ir jų mokytojai bus pakviesti į koncertą, skirtą olimpiadų, konkursų nugalėtojams. Koncertas vyks gegužės 22 d. pramogų ir laisvalaikio centre OAZĖ.

Mokytoja Rasa Jazerskienė plenerui paruošė keturias mokines: Izabelę Baublytę 6 kl., Auksę Židžiūnaitę 6 kl., Simoną Navickaitę 6 kl., Adriją Juškaitę 7 kl.. Visos mokinės pristatė tapybos darbus.